یک نانو ساختمانی تنها محصولی در جهان است که رطوبت را ۱۰۰% دفع می کند و دارای  پوشش بادوام و نامرئی می باشد که به طور قابل اعتمادی ازسطوح جذبی محافظت می کند.

 

خرید روکش نانو ساختمانی و آبگریز کدفیکس

 

در سال‌های اخیر، فناوری نانو در بسیاری از زمینه‌های زندگی ما، از مخابرات گرفته تا پزشکی، پیشرفتی واقعی ایجاد کرده است. بنابراین عجیب خواهد بود اگر کارشناسان صنعت ساختمان سازی سعی در یافتن کاربرد این محصول در ساخت و ساز نداشته باشند. اکنون در اروپا، ایالات متحده آمریکا، ژاپن و چین،  درصد زیادی از شرکت های ساختمانی به طور فعال از مواد به دست آمده با استفاده از فناوری نانو در فعالیت های خود استفاده می کنند.

 

نانو و ساخت و ساز

 

نانو عایق ساختمانی با استفاده از نانوذرات برای ساخت و ساز وارد عمل می شود. این تکنولوژی به بهبود و بازسازی ساختمان ها کمک می کند، زیرا به جای استفاده از مصالح سنتی، می توان از عایق نانو که دارای مزایای بسیاری است، برای ساخت و ساز استفاده کرد. این تکنولوژی همچنین خرید نانو ساختمانی می تواند در ساخت و سازها با سرعت بالا و مصرف انرزی کمتر باعث عایق بندی ساختمان و آبگریز شدن نمای آن شود.

 

محصولات نانو ساختمانی از چه موادی تشکیل می شود؟

 

این عایق‌ها عمدتاً از نانوذرات پلیول و پلی پروپیلن ساخته می‌شوند. نانو عایق ساختمانی یک نوع رطوبت زدای ساختمانی است که با استفاده از نانو ذرات، رطوبت و اتلاف گرما را به حداقل می‌رساند و باعث کاهش هدر رفتن انرژی و بهبود کارایی آن می‌شود. با استفاده از نانو ذرات در ساخت عایق‌های ساختمانی، می‌توان از اتلاف انرژی و دفع رطوبت مخصوصا در مناطق سرد و مرطوب بهره برد.

 

چگونه نانو ساختمانی در ایران باعث آبگریز شدن سطح می شود؟

 

نانو عایق رطوبت ساختمان نوعی رطوبت زدا است که با استفاده از فناوری نانو برای عایق کردن سطح در داخل یک ساختمان طراحی شده است. این نوع عایق باعث می‌شود رطوبت موجود در داخل ساختمان که به شکل رطوبت هوا یا برف و یخ وجود دارد، از تخریب و فرسودگی ساختمان به دلیل رطوبت و بخار آب به‌صورت مؤثر جلوگیری کند.

در مدل نانو ساختمانی که برای سطوح جذبی بکار می رود، آب و رطوبت از سطح مورد نظر سر می خورد و در نتیجه در سطح آن نفوذ نخواهد کرد.

استفاده از فناوری نانو این امکان را فراهم می کند که خواصی که قبلاً ناشناخته بود به مصالح ساختمانی سنتی منتقل شود. یکی از زمینه های فعلی توسعه، استفاده از ذرات بسیار ریز و در قالب نانو برای ایجاد بتن با مقاومت بالا و بادوام است.

خرید نانو ساختمانی باعث ایجاد مصالح ساختاری جدید می شود که برای نیازهای صنعت ساختمان یک کار مهم و فوری است. در حال حاضر، سازندگان از تعداد زیادی از مواد مدرن ساخته شده با استفاده از فناوری نانو استفاده می کنند. اینها شامل مواد عایق رطوبت، رنگ های جدید عایق حرارت، لاک ها، لعاب ها و موارد دیگر است.

نانو با داشتن یک پوشش شفاف تغییر رنگی در اصل ساختار به وجود نمی آورد.

 

نانو عایق نما در چه سطوحی کاربرد دارد؟

  • چوب خام
  • آجر
  • سیمان
  • سنگ تراورتن
  • کناف

 

کاربرد نانو در صنعت ساختمان

  • استفاده از نانو در ساختار بیرونی ساختمان

با خرید نانو ساختمانی می توان در عایق کاری و آبگریز کردن نمای ساختمان و دیوارهای بیرونی استفاده کرد. دراین روش شما ابتدا سطح را کاملا تمیز و خشک می کنید و سپس تمام سطح را به طور کامل با مواد نانو پوشش می دهید. این گونه به هیچ وجه رطوبتی در سطح نمای ساختمان شما نفوذ نخواهد کرد.

  • استفاده از نانو در ساختار داخلی ساختمان

شما می توانید از عایق رطوبتی نانو ساختمانی در سرویس های بهداشتی و سقف آشپزخانه و دیگر قسمتهای ساختمان که احتمال نفوذ رطوبت وجود دارد، استفاده کنید.

تفاوت بین رزین نما و نانو نما درچیست؟

 

رزین نما نانو ساختمانی
دارای بو است بدون بو می باشد
یک لایه چسب مانند روی سطح ایجاد می کند یک پوشش شفاف و نامرعی روی نما به وجود می آید
در اثر اشعه خورشید خاصیت خود را از دست می دهد گرما و نور هیچ تاثیری در ویژگی های خاص آن ندارد

سوالات متداول جهت خرید نانو ساختمانی

آیا محصول نانو دارای گارانتی است؟

در تهران پوشش نانو روی نما ده الی پانزده سال و در شهرهای دیگر ایران مادام العمر می باشد.

برای چه سطوحی می توان از نانو نمای ساختمانی استفاده کرد؟

می توان از آن برای سطوح جذبی مانند: آجر، سیمان، چوب خام و … استفاده کرد.

هر لیتر نانو چه میزان از سطح را پوشش می دهد؟

با هر یک لیتر از مواد نانو می توان حدود ۸ متر مربع را اسپری کرد.

آیا بعد از استفاده نانو نما در ظاهر ساختمان تغییر رنگی صورت نمی گیرد؟

خیر این مواد پوشش بی رنگ و نازک روی سطح ایجاد می کند. و هیچ تغییر رنگی نخواهد داشت.

عمر مواد نمای نانو چقدر است؟

در خرید نانو ساختمانی هنگامی که، اجرای مواد نانو روی نمای ساختمان شما توسط کارشناسان ما انجام شود شامل گارانتی خواهد شد.

قیمت نانو آبگریز چقدر است؟

با ما تماس بگیرید تا مشاوره لازم جهت حجم مورد نیاز برای مصرف و قیمت محصول را خدمتتان ارائه کنیم.