دسته‌بندی نشده

طریقه اجرای نانو ساختمانی

طریقه اجرای نانو ساختمانی

نانو آبگریز ساختمانی کدفیکس محصولی جهت عایق کردن و رطوبت زدایی نمای ساختمان است. این ماده از کثیف شدن نمای خانه تان جلوگیری می کند در این مقاله طریقه استفاده از نانو ساختمانی را بطور کامل شرح می دهیم.

طریقه اجرای نانو ساختمانی برای نمای خانه

هنگام کار با پوشش نانو ساختمانی کدفیکس باید به شرایط زیر توجه ویژه ای داشت:

  • نانو ساختمانی کدفیکس ​​را نمی توان منجمد کرد.
  • قبل از باز کردن ظرف، باید مطمئن شوید که مهر و موم ها سالم هستند.
  • مواد را با ماده دیگری مخلوط نکنید
  • روی سطوح توصیه شده کار را اجرا کنید
  • سعی نکنید مواد نانو خریداری شده را رقیق تر کنید

۱. آماده سازی سطح برای اجرای نانو ساختمانی

سطح را برای اعمال مواد آماده کنید: حذف نواحی سست، منبسط و آب بندی ترک ها، حذف آخال های روغنی، تمیز کردن بتن از سیمان، تعمیر سطح، از جمله درزهای بین آجری و فرورفتگی های عمیق تر از ۵-۷ میلی متر برای کاهش مصرف مواد. ، با ترکیبات گچ کاری سیمان پر کنید. پس از عملیات مکانیکی سطح، حذف کامل گرد و غبار باید انجام شود. پس از حذف گرد و غبار، سطح باید با آب شسته شود تا کثیفی، گرد و غبار باقی مانده و غیره از بین برود. صبر کنید تا کاملا خشک شود. در صورت وجود لکه های روغنی و چرب روی سطح، باید با یک حلال پاک شوند.

۲. تهیه پوشش نانو ساختمانی کدفیکس

Nano kadfix آماده استفاده است، هنگامی که نانو آبگریز را از ما خریداری کردید میتوانید بدون اضافه کردن ماده دیگر یا آب از آن استفاده کنید. هر زمان که با مجموعه کدفیکس تماس بگیرید، بلافاصله محصول در محل پروژه به شما تحویل داده خواهد شد.

۳. پوشش

توصیه می شود با یک برس نرم فلوت با موهای بلند طبیعی یا یک سمپاش بدون هوا کار کنید. (برای مارک ها و مدل های توصیه شده سمپاش های بدون هوا، و همچنین توصیه هایی برای راه اندازی آنها، با نماینده خود در منطقه خود، سازنده یا ما تماس بگیرید. Kadfix.com)). می‌توانید با استفاده از یک برس نرم نرم، پوشش را روی سطوح کوچک یا مناطقی با پیکربندی‌های پیچیده اعمال کنید. سطوح با هر مساحتی را می توان با استفاده از آن پوشاند.

۴. اقدامات احتیاطی ایمنی هنگام کار با نانو ساختمانی

نانو آبگریز حساسیت زا نیست. اما در صورت حساس بودن پوست از دستکش استفاده نمایید.

Nano ساختمانی بر پایه آب بوده (محلول در آب) و هیچ ضرری ندارد.

۴.۱ حفاظت شخصی

در شرایط عادی محصول ایمن است. اگر اتاق به خوبی تهویه می شود. یا کار در فضای باز انجام می شود، نیازی به ماسک تنفسی نیست. در اتاق های بدون تهویه، از ماسک های استاندارد استفاده کنید. برای محافظت از چشمان خود از عینک ایمنی استفاده کنید. برای محافظت از پوست خود از دستکش و لباس محافظ استفاده کنید.

۴.۲ موقعیت های بحرانی

اگر محصول وارد چشم شما شد، بلافاصله چشمان خود را با آب جاری به مدت ۱۵ دقیقه بشویید. اگر سوزش ادامه داشت، با پزشک مشورت کنید. در صورت تماس با پوست با آب و صابون بشویید. محصول در حالت مایع قابل اشتعال نیست. در صورت آتش سوزی در سازه ها یا سازه هایی که پوشش روی آنها اعمال شده است، برای خاموش کردن از آب، فوم، مواد شیمیایی خشک و دی اکسید کربن استفاده کنید. در صورت ریزش محصول از هر گونه مواد جاذب مانند ماسه، خاک و … استفاده کنید. یا با آب فراوان بشویید.

۵. شرایط نگهداری و حمل و نقل Nano Kadfix

بهتر است ذخیره سازی مواد Nano Kadfix در ظروف محکم بسته در دمای ۵+ تا ۳۰+ درجه سانتیگراد انجام گیرد. و رطوبت هوا بیش از ۸۰ درصد به دور از نور مستقیم خورشید انجام می شود. حمل و نقل با هر نوع حمل و نقل در دمای بالای ۵+ درجه سانتیگراد به دور از نور مستقیم خورشید انجام می شود.

هنگام حمل و نقل، چیدن بیش از ۳ سطل در ظرف ۲۰ لیتری یا ۵ سطل در ظرف ۱۰ لیتری روی هم بدون بسته بندی اضافی توصیه نمی شود. نقض یکپارچگی ظرف منجر به آسیب به مواد می شود.

مشاوره از مجموعه کدفیکس

شما می توانید جهت بهتر شدن کیفیت کار (استفاده از نانو آبگریز) با ما تماس بگیرید. تا کارشناسان ما توصیه های لازم جهت طریقه اجرای نانو ساختمانی، چگونگی اجرای کار و میزان مواد مصرفی خدمتتان ارائه کنند.

همچنین می توانید از اعضای تیم جهت اجرا نانو ساختمانی استفاده نمائید.

 دراینستاگرام محصولات کدفیکس را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *